Google+
Logo

استفاده از دو تا تلگرام در یک گوشی

استفاده از دو تا تلگرام در یک گوشی

 

با استفاده از این برنامه شما می توانید براحتی دو تا تلگرام دریک گوشی داشته باشید و با دوست و آشنایان بی نهایت چت  نمایید .

قابلیت های دیگر این نرم افزار تلگرام پلاس

– مخفی کردن شماره تلفن همراه
– مخفی کردن اسکرین شات گفتگو در چت مخفی

دانلود برنامه تلگرام پلاس

آیا رتبه آلکسا مهم است؟


 

 

 

 

 

طبق گفته خود مدیران آلکسا تنها معیار رتبه بندی این سایت فقط بازدید از طریق تولبار است. اما باز هم این سوال پیش می‌آید که چند درصد از کاربران اینترنت تولبار آلکسا را نصب دارند؟ آیا زمانی که در محل کار خود (اداره و یا شرکت) در حال فعالیت در اینترنت هستید، تولبار آلکسا را نصب دارید؟ بر روی سیستم‌های یک کافی نت چطور؟ آیا تولبار آلکسا نصب است؟


حال چه کسانی از تولبار آلکسا استفاده می کنند؟ جواب سوال شما کاربران حرفه ای اینترنت، همچون وبمستر‌ها و کسانی که استفاده مفیدی از این ابزار دارند. پس میبینیم که این رتبه بندی، آنگونه که بین وبمستر‌ها باب شده است مهم نیست. اگر شما سایتی داشته باشید و اکثر بازدید شما را وبمستر‌ها تشکیل دهند، رتبه مناسبی در آلکسا خواهید داشت. اما اگر شما یک سایت دیگر، مثلا در موضوع سرگرمی‌، داشته باشید و همین مقدار بازدید را نیز داشته باشید، رتبه شما بسیار پایین تر از سایتی است که جوابگوی وبمستر‌هاست. زیرا اکثر وبمستر‌ها تولبار را نصب دارند، اما در مورد سایت سرگرمی‌که اکثر بازدید کننده‌ها را افراد عام تشکیل میدهند چطور؟ چند درصد از افراد تولبار را نصب دارند؟

تمامی‌این موارد و سوال‌ها برای این بود که ذهن شما از درگیری با رتبه‌ها دور شود و بیشتر به سمت کاربرمداری پیش رود. سایت شما زمانی موفق خواهد بود که بازدید کننده هدف داشته باشید و آنها از خدمات شما استفاده کنند و یا محصولاتتان را بخرند، نه زمانی که شما بهترین رتبه را در آلکسا داشته باشید ولی کسی محصول شما را نخرد پس سایت شما چه ارزشی دارد؟

منوی اصلی